Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Utorok, 15.10.2019, meniny má Terézia
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Najkomentovanejšie príspevky

Vanálezy

Vanálezy

Stretnú sa rus,slovák a poliak.Rus hovorí:,,My máme takú vec čo vidí vo vode.Volá sa ponorka."Poliak:,,My máme takú vec čo vidí ďaleko.Volá sa to ďalekohľad."Slovák:,,My máme takú vec čo vidí cez steny.Volá sa to OKNO."

Sprava

Sprava

Stretnu sa traja mafijani- Rus, Talian, Slovak, Zrazu Rusovy daco zapipa ostatny sa na neho pozru. Rus vravy: Prisla mi sprava. Zrazu Talianovy daco pipne ostatny sa na neho pozru a pitaju sa co to bolo? Talian odpoveda: Prisla mi sprava. SEDIA SEDIA a zrazu si slovak prdne. Ostatny sa na neho pozru a pitaju sa co to bolo? Slovak odpovie: Odoslal somspravu

Skok z lietadla

Skok z lietadla

American,Rus a Slovak skacu z lietadla,a spievaju.
American:podme spolu lietat.
Rus:pozri ja uz letim.
Slovak:ak su dvaja stastni,nechyba im treti.

Výhodný obchod

Výhodný obchod

Pride typek k jednemu vietnamcovi a pyta sa ho: Pane kolko stoji ta bunda?
Vietnamec :550 sk
Typek: A mate vobec povolenie na predaj?
Vietnamec:250 sk.
Typek: A mete vobec povelenie zit na slovensku?
Vietnamec : Dacek

Nemalé rodinky

Nemalé rodinky

Rozprávajú sa Američan,Nemec a Arab.Američan hovorí: mám 4 deti ešte jedno a mám basketbalové družstvo. Nemec nato: mám 10 detí ešte jedno a mám futbalový tím. Arab hovori: mám 17 žien ešte jedna a mám golfové ihrisko.

Pokročilí predkovia

Pokročilí predkovia

Natahuju sa American, Rus a Slovak, ktori z nich mali najpokrocilejsich predkov. American: Nasi archeologovia kopali do hlbky 150m a nasli obycajny kabel z coho usudili, ze nasi predkovia uz vtedy pouzivali jednoduchu pevnu linku.
Rus: Nasi archeologovia kopali do hlbky 250m a narazili na opticky kabel z coho usudili, ze nasi predkovia uz vtedy pouzivali bez drotovu pevnu linku( ale este vzdy bola pevna!!!).
Slovak: Nasi archeologovia kopali do hlbky 500m a nenarazili na nic, z coho usudili, ze nasi predkovia uz vtedy pouzivali mobilne telefony.

Najlepšia vec

Najlepšia vec

Stretnu sa Slovak, Madar, Nemec a Rus.
Hadaju sa, ktory ma nejlepsie veci.
RUS:Mi mame holubicu.
NEMEC: Mi mame prilbicu
MADAR: Mi mame vlajku.
SLOVAK: Mi mame leva,
Holubicu zozere
do prilbice sa vysere
a vlajkou si rit utre.

Na Slovensku

Na Slovensku

Ubytuje sa Američan v slovenskom hoteli a dostane izbu číslo 222. Príde na izbu vybalí sa a zrazu dostane strašnú chuť na rum. Zavolá teda na recepciu a hovorí: "Two rums to room two two two." A v telefóne sa mu ozve: "Tramtarará ty debil!"

Naše dane

Naše dane

Slovák vysvetluje Američanovi, čo znamenajú farby na našej vlajke: "Naša vlajka predstavuje naše dane. Keď o nich hovoríme, tak sa červenáme, keď nám finančný úrad napíše, že máme nedoplatky na daniach, tak zbledneme, a keď zaplatíme, tak zmodráme."
"U nás je to to isté," hovorí Američan, "akurát pri tom ešte vidíme hviezdičky."

Každé štvrté

Každé štvrté

"Mámo, já jsem tak rád, že máme jen tři děti."
"A proč?"
"No, tuhle jsem četl, že každé čtvrté dítě, co se na Zemi narodí, je Číňan."

Vynaliezavosť

Vynaliezavosť

Přijde Čech, Rus a Francouz před pekelnou bránu a čert povídá: "Kdo mi dá úkol, který nesplním, ten se dostane do nebe."

Rus si přeje obrovský palác ze zlata. Čert luskne prsty a palác stojí před nimi. Francouz si přeje celé království, ve kterém bude vládnout. Čech se zamyslí, prdne si a prohlásí: "Chytit, pozlatit a zarámovat..."

Trpaslíček

Trpaslíček

Malý trpaslíček dostane k narozeninám lopatičku a kbelíček a rozhodne se, že bude krást.

Vyhrabe se v Británii a spustí: "Já fem maví tlpaslícek, mám lopaticku a kbevicek a budu tady kvast." Jde kolem policajt a říká:" Ale trpaslíčku, tady se nekrade!"

Trpaslíček tedy hrabe a prohrabe se v Německu a zase spustí: "Já fem maví tlpaslícek, mám lopaticku a bevicek a budu tady kvast." Zase jde kolem policajt a zase říká: "Trpaslíčku tady se nekrade!"

Trpaslíček tedy hrabe dál a prohrabe se v Čechách a spustí nanovo: "Já fem maví tlpaslícek, mam lopaticku a... kde mam kbevicek?"


Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.