Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Pondelok, 25.05.2020, meniny má Urban
Hlavne menu Vychytané darčeky

Vtipy - Haluze

Hlavny obsah

Vtipy - Haluze

Najlepšie príspevky

Láska k perine

Láska k perine

Zbožnujem, keď sme spolu. Ja som hore a ty dolu. Naopak je to tiež fajn, keď si na mne, to je raj. Ja mám teba, ty máš mňa, s láskou tvoja perina.

Zuby 2.

Zuby 2.

Ty máš ale krásne zuby. Majú také aj v bielej farbe?

Výpoveď

Výpoveď

Čakám ťa u šéfa v kancelárii. Tvoja výpoveď.

Treba si pomáhať ako sa len dá

Treba si pomáhať ako sa len dá

Dobrý deň, prosím vás, potrebujem sa dostať čo najrýchlejšie na stanicu.
Počkajte, odviažem vlčiaka.


Chuck Norris vtipy

Krivé obvinenie

Krivé obvinenie

Pane, vaša doga ma pred chvíľou uhryzla do pravej ruky!
Neklamte veď žiadnu nemáte!

Dobré styky

Dobré styky

Redakcia znameho časopisu hlada noveho redaktora ktory ma dobre styky. Pride jeden chlapik a redkator sa ho pyta: "ako sa volate?"..-"ja som Toni"..-"a preizvisko?".. mna šeci poznaju ako Toniho"..." skym sa tak poznate?"
"hmmm napr s Gašparovičom"..a tak idu do prezidenstkeho palaca a vidiaho SBS-kari a kričia:"ahoy Tonii ako s amaš? Dlho sm ta nevideli. Čo tu robiš?""Aale mam sa dobre. Prave som prišiel pozrit Ivana" Zavolaju ho a ked Gašparovič pride vravi: "ahoy Toni ako sa mas? Dlho sem sa nevideli. To treba to zapit!" tak idu pit ešte pokecaju a uz idu toni s redaktorom preč a redaktor si tak vrvai. No šak gašporoviča pozna vela ludi aj on pozna vela ludi. "Toni a skym sa ešte poznaš?" "S Obamom" Tak kupia letenky a idu do bieleho domu a ked SBS-kari vidia Toniho zase spustia" Hi Toni, how are you? what are you doing here?" Zase zavolaju obamu a ked uvidi toniho nadšene si podaju ruky. Zase ked odchazaj redakltro si hovori. Šak no aj obama pozna vela ludi tak čo. "Toni a skym sa ešte poznaš?""S papežom" tak zase len kupia letenky do vatikanu a pridu tam a zase to iste Švajčiarska garda vidi Toniho zviataju sa a pytajhu sa čo tu robi. Ked toni zrazu vravi "počkajte idem za papežom zakivam vam z toho okna" Redaktor čaka a a zrazu papež s tonim vyjdu na okno a kyvaju o dušu. Ako tak toni pozera z toho okna kde stal redkator vditam sanitku. Rychlo sa tam ide pozriet a najde redaktora s kyslikovou maskou a pyta sa "čo sa vam stalo?" a redaktor "no že sa poznaš s gašparovičom je vpohode, aj to že s apoznaš s obammom sa da zvladnut, dokonca aj to že sa poznaš s papežom by som prežil,ale to že za mnou prišiel jeden japonec a pyta sa ma že kto je ten starec v bielom vedla Toniho tak to už bolo na mna moc"

Dvaja bratia

Dvaja bratia

Boli raz dvaja bratia. Jeden sa volal Rozum a druhý Držhubu. Mamička pošle Rozum na jahody a Držhubu ide do školy. Učiteľka si zavolá na otváracom dni Držhubu k tabuli aby sa predstavil. A pýta sa ho: Tak ako sa voláš? DRŽHUBU. Učiteľka na to: Prosím, čo si to povedal. DRŽHUBU. Učiteľka mu na to vraví: Ako sa to vyjadruješ? Zavolám si mamičku do školy! Mamička príde pre syna do školy a učiteľka sa jej pýta: Pani ako sa volá váš syn? DRŽHUBU. Učiteľka na to:Pani kde máte rozum? Išiel na jahody.

Čo je dnes

Čo je dnes

Synček príde zadychčaný domov a pýta sa :
- Ocko! Čo je dnes?
- Streda.
- No vidíš! A Anča od susedov sa so mnou hádala, že je november!

Vyliečený zo zbabelosti

Vyliečený zo zbabelosti

Do ordinácie vbehne rozzúrená žena posiata modrinami a kričí: - Kde je ten psychiater, ktorý vyliečil môjho manžela zo zbabelosti?

Rozthaná knižka

Rozthaná knižka

Dežo si vykračuje,keď tu zbadá Jožka ako sa klania svojmu psovi.Jožo prečo sa klaniaš tomu psovi?Lebo mi roztrhal žiacku knižku!

Pokus prírody

Pokus prírody

-Viete čo je to prd?
-Pokus prírody naučiť zadok spievať

Neuveriteľné šťastie

Neuveriteľné šťastie

Chlapík vo vlaku sa pýta sprievodcu, kedy ten vlak zastaví Koniarovciach.
- Pane, toto je expres, ten v Koniarovciach nestojí.
- Vy si robíte srandu, nie? Ja nutne musím vystúpiť v Koniarovciach!
- Je mi ľúto, pane, ale tento vlak tam nestojí.
- Musí predsa byť nejaká možnosť.
- No, jedna by tu bola. Môžem povedať strojvedúcemu, aby spomalil, a ja vás podržím nad nástupišťom a dostanem dolu.
- To znie šialene. Bude to fungovať?
- No, stojí to za pokus.
Vlak teda vchádza do stanice, sprievodca drží chlapa za sako vo vzduchu. Chlapík vo vzduchu uteká. Sprievodca ho pomaly spúšťa nižšie, až sa chlapíkove nohy dotknú nástupišťa. Kmitajú sa neuveriteľnou rýchlosťou. Sprievodca ho spúšťa, chlap pomaly stráca na rýchlosti. Už to nie je šprint, ale normálny svižný beh. Keď chlapíka stretá koniec vlaku, z posledných dverí sa niekto vykloní, schmatne ho za límec saka, vtiahne do vlaku a povie:
- Chlape, máte šťastie, že som tu práve stál. Tento vlak tu totiž nestojí!


Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.