Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Pondelok, 25.09.2023, meniny má Vladislav
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Chlapík si kúpil smrteľne drahý tereňák a zaparkoval ho pri dome. Večer ide akýsi somrák okolo a všimne si vzadu na džípe nápis 4x4. Dlho nerozmýšľa, chytá hrdzavý klinec a doškriabe: 4x4=16
Ráno ide nasraný majiteľ tereňáku do servisu a dáva zalakovať postihnuté miesto.
Na ďalší deň sa história opakuje, zas a zas - celý týždeň. Nakoniec to majiteľ auta vzdá, ide do servisu a žiada, aby mu urobili chrómový emblém 4x4=16.
Spokojne sa vracia domov, parkuje tereňák pri dome. Večer ide podnapitý somrák okolo, vid veľkým chrómom napísané 4x4=16. Vyberá klinec a už aj vyrýva: SPRÁVNE!


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.55/4)
Kategória: Vtipy » Auto moto
Zobrazené: 2 861 x Pridal: ZuzkaM (30.04.2013, 02:00)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.




Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.