Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Nedeľa, 03.12.2023, meniny má Oldrich
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Parkovisko pri supermarkete

Predchádzajúci príspevok

Ide muž na nákup do supermarketu. Obíde celé parkovisko raz, dva razy, no voľného miesta niet. Tak sa začne modliť: "Pane Bože, prosím, nájdi mi voľné miesto, každé ráno, každý večer sa budem modliť, len mi prosím sprav láskavosť a nájdi mi tu niekde jedno voľné miesto." Muž urobí okruh cez celé parkovisko, no voľného miesta nie a nie nájsť. Tak sa znovu začne modliť: "Prosím ťa, Bože. Pre teba je to predsa maličkosť. Odvďačím sa ti za to, každú nedeľu budem chodiť do kostola. Budem sa k tebe ráno i večer modliť desať Otčenášov, desať zdravasov a všetky modlitby, ktoré poznám." Opäť obíde parkovisko ale stále nič. Tak sa muž odhodlá na dobré skutky s oveľa väčšími rozmermi. "Prosim ťa, Pane môj. Budem ťa všade ospevovať, hlásať Božie slovo, priznávať sa k viere, budem ťa vyznávať ako v súkromnom živote tak i na verejnosti a všade kam prídem. A nielen ja, ale i celá moja rodina. Prosím, verím v teba." Muž s očakávaním prejde celé parkovisko a hľa, tu voľné miesto, a tak si len vydýchne: "Fuh, Pane Bože, už nemusíš, už som si našiel."


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.06/4)
Kategória: Vtipy » Kostol
Zobrazené: 1 802 x Pridal: neznámy (01.02.2015, 14:05)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.