Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Pondelok, 25.09.2023, meniny má Vladislav
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Silvestrovský žúr a policajti

Predchádzajúci príspevok

Na Silvestra sa službukonajúcemu kapitánovi na stanicu dovalia traja členovia tamojšieho policajného zboru úplne nahí. Ten na nich vyjavene zíra a pýta sa: A toto má vy hovadá, čo znamenať?
Viete... zabávali sme sa na jednej divokej silvestrovskej párty... fúra jedla, pitia tam, naokolo plno atraktívnych žien, keď zrazu v sále zhaslo svetlo a neznámy mužský hlas zavelil: Všetci chlapi vyzliecť do naha! Svetlo sa rozsvietilo a všetci chlapi boli nahí. O nejakú dobu svetlo v sále opäť zhaslo a mužský hlas vraví: Všetky ženy vyzliecť do naha! Svetlo sa rozsvietilo a všetky ženy v sále boli tiež nahé. Napokon svetlo zhaslo aj do tretice a hlas vraví: A teraz chlapi do roboty! A tak sme tu pán kapitán!


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.18/4)
Kategória: Vtipy » O policajtoch
Zobrazené: 1 878 x Pridal: serioza (26.02.2015, 13:16)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.