Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Utorok, 21.01.2020, meniny má Vincent
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Boh poprosí sv. Petra aby sa pozrel ako sa študenti Medicíny, Ekonomie a Elektrotechnickej fakulty pripravujú pred dôležitou skúškou. Sv. Peter sa díva 2 týždne pred tou dôležitou skúškou do internátov medikov, tí sa poctivo už učia, zatiaľ čo Ekonómovia a Elektrotechnici pijú, sexujú. Príde sv. Peter týždeň pred tou dôležitou skúškou a vidí, že medici si už opakujú, Ekonómovia sa už začínajú učiť, a Elektrotechnici pijú, sexujú. Tak príde sv. Peter 1 deň pred tou dôležitou skúškou, medici už majú zopakované, ekonómovia už začínajú opakovať, a elektrotechnici sa začínajú modliť. S tým čo videl príde k Bohu a mu porozpráva čo videl, na to Boh povie: "Elektrotechnikom pomôžeme, oni sa modlia."


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.25/4)
Kategória: Vtipy » Zo školy
Zobrazené: 1 214 x Pridal: maja (06.06.2009, 22:55)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.