Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Pondelok, 06.04.2020, meniny má Irena
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Pláva si rak v riečke, keď zrazu vidí zajaca na brehu ako húli trávu. Pripláva k nemu a pýta sa ho, či mu tiež nedá. Zajac že nie, lebo že je ešte moc malý. Rak na neho chvíľu nalieha a nakoniec teda že dobre. Tak si dá rak 3 prasky a že nič, že mu to vôbec nešlape. Tak mu zajac vraví:”Hej rak, preplav rieku tam na druhý breh a vráť sa, a uvidíš ak ti to zašlape.” Tak rak začne plávat a pláva a pláva, keď tu zrazu stretne korytnačku. Korytnačka:”Rak, čo robíš?” Rak:”Ale zajac mi dal trávu a teraz plávam na druhý breh aby mi to zašlapalo” Korytnačka:”A dal by zajac aj mne?” Rak:”Jasne, choď za ním, že ťa posiela rak.” Tak korytnačka dopláva k zajacovi, ten sa na ňu pozrie a hovorí:” Kurva rak, ty uz nehúl, pozri sa ako vypadáš.”


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(1/4)
Kategória: Vtipy » O zvieratách
Zobrazené: 1 162 x Pridal: Majkina noha (14.01.2008, 01:00)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.