Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 21.09.2019, meniny má Matúš
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Kryminálna polícia

Predchádzajúci príspevok

Pri skúškach do krimynálnej polície prešli do poslednej fázy skúšania iba traja uchádzači. Príde ku nim starý odborník kriminalistiky ktorý nemá uši a pýta sa prvého. Ako správny kriminalista by ste mali vedieť popísať osobu,ako by ste popísali mňa ha? No a ten mu odpovie,taký starší pán mužnej postavy trocha prešedivelé vlasy a nemá uši, no a ten ho z fleku vyhodí. Tak sa to opakuje aj pri druhom a tak príde na rad tretí. Taká istá otázka a on mu na to odpovedá no taký starší pán trocha prešedivelé vlasy mužnej vyšportovanej postavy typujem dve deti chlapec 15 rokov dcéra 10rokov a nosí kontaktné šošovky. A ako viete že nosím kontaktné šošovk? No to lebo by vám nemali na čom držať okuliare!


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(0/4)
Kategória: Vtipy » O policajtoch
Zobrazené: 477 x Pridal: ZuzkaM (10.04.2011, 02:00)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.