Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Štvrtok, 21.09.2023, meniny má Matúš
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Sel jsem takhle jednou po moste a naa zabradli balancoval chlapek, ktery se zjevne chystal ukonci svuj zivot skokem do udoli. Pribehl jsem k nemu a rikam: "Hej, stujte, nedelejte to!" "A proc ne?" "Je spousta veci, kvuli kterym stoji za to zit!" "Co treba?" "Treba... jste verici nebo ateista?" "Verici." "Ja taky! Jste krestan nebo Zid?" "Krestan." "Ja taky! Jste katolik nebo protestant?" "Protestant." "Ja taky! Jste episkopal nebo baptista?" "Baptista." "Ja taky! Jste z Baptisticke Cirkve Pane nebo z Baptisticke Cirkve Hospodina?" "Z Cirkve Pane." "Bezva! Ja taky! Jste z puvodni Cirkve Pane nebo z Reformovane Cirkve Pane?" "Z Reformovane Cirkve Pane." "Bezva! Ja taky! Jste z Reformovae Cirkve Pane reformou v roce 1879 nebo z Reformovae Cirkve Pane reformou v roce 1915?" "Z Reformovane Cirkve Pane reformou v roce 1915!" Na to jsem rekl: "Chcipni, ty kacirsky bezbozniku!" a strcil ho dolu.


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.2/4)
Kategória: Vtipy » Kostol
Zobrazené: 1 821 x Pridal: ZuzkaM (15.02.2011, 03:00)

Komentáre


wh0cd746662 [url=+ 0 - 0 Tento komentár ešte neschválil administrátor


ErickWEK 07.07.2017, 21:14 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.