Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Štvrtok, 28.05.2020, meniny má Viliam
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Olympijské finále

Predchádzajúci príspevok

Olympijské finále zápasu vo voľnom štýle. Stretnú sa známy ruský borec a Slovák. Rus je v odborných kruhoch preslávený svojim jedinečným chmatom, ktorý sa nazýva praclík. Jedinečnosť tohto chmatu je v tom, že sa ešte nikomu nepodarilo z neho vymaniť. Pred zápasom dáva slovenský tréner svojmu zverencovi dobre mienené rady:
„Počúvaj musíš sa držať od neho čo najďalej, lebo ak ťa chytí do praclíka tak si v riti.“
Borci nastúpia na žinenku, zápas začína. Začnú okolo seba krúžiť keď zrazu Rus urobí výpad a chytí Slováka do praclíka. Rozvášnení diváci sa dvíhajú zo sedadiel. Rozhodca už prikladá píšťalku k ústam keď tu zrazu, čo nikto nečaká, ruský borec vyletí do vzduchu, dopadá na žinenku. Slovák naňho skočí, položí ho na lopatky čím zápas vyhráva. Keď sa mu konečne podarí predrať sa davom novinárov a fotoreportérov, príde do šatne, kde sa tréner pýta:
„Počúvaj, ako si to dokázal? Veď to sa ešte nikomu nepodarilo.“
„No vieš, keď ma tak chytil do toho praclíka, začal som uvažovať čo robiť. Zrazu som kúsok od svojej hlavy zahliadol vajcia. Pootočil som hlavou kúsok doľava a z celej sily sa zahryzol. A to by si neveril koľko energie dokáže človek vyvinúť, keď sa zakusne do vlastných gulí.“


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3/4)
Kategória: Vtipy » Šport
Zobrazené: 1 507 x Pridal: Majkina noha (13.01.2008, 20:13)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.