Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 24.08.2019, meniny má Bartolomej
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Sedí orol na skale a nudí sa jak pes, uvažuje čo bude robiť, tak sa pustí z tej skaly strmhlav dole, tesne nad zemou rozprestrie krídla a povie si: "Mám v piči!" a vyletí znova späť na skalu. Takto to spraví 2-3 krát a opäť sedí na tej skale a nudí sa jak pes. Zrazu dôjde k nemu jastrab a pýta sa ho: "Orol čo robíš?"
Orol na to: "Mám v piči!"
Jastrab: "A môžem mať aj ja?
Orol: "Môôôžeš, a tak sa pustia zo skaly strmhlav dole a tesne nad zemou rozprestrú krídla a vravia: "Máme v piči!" Takto to spravia zase 2-3 krát. Zrazu príde za nimi medveď a vraví: "Orol! Jastrab! Čo robíte?"
Oni na to: "Máme v piči!"
Medveď: "Môžem mať aj ja?"
Oni na to: "Môôôôžeš!" A tak sa hodia z tej skaly strmhlav dole a ako letia jastrab nechápavo pozrie na medveďa a vraví orlovi: "Ty orol! Ten medveď má ináč v piči!"


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(4/4)
Kategória: Vtipy » Haluze
Zobrazené: 2 286 x Pridal: ZuzkaM (24.08.2011, 02:00)

Komentáre


o nicom emotikona :P + 0 - 0


jebac 15.05.2012, 16:49 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.