Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Utorok, 14.07.2020, meniny má Kamil
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

John pozval svoju mamu na večeru. Počas jedenia si jeho mama nemohla nevšimnúť, že jeho spolubývajúca Júlia je veľmi pekná. Už dávnejšie mala podozrenie, že John ma vzťah so svojou spolubývajúcou a teraz bola ešte zvedavejšia.
Počas večera, keď sledovala ich reakcie, bola zvedavá, čí je medzi Johnom a jeho spolubývajúcou niečo viac ako len pohľady.
Akoby čítal mamine myšlienky, John povedal: "Ja viem, čo si musíš myslieť, ale môžem ťa uistiť, že Júlia a ja sme len spolubývajúci."
Asi o týždeň neskôr prišla Júlia za Johnom a hovorí: "Odvtedy ako tu bola tvoja mama na večeru nemôžem nájsť tú krásnu striebornú naberačku na omáčku.
Nemyslíš, že ju zobrala, však."
John povedal: "Nuž, pochybujem o tom, ale pre istotu jej napíšem."
Tak si sadol a napísal: Milá mama, ja nehovorím, že si zobrala naberačku na omáčku z môjho domu a nehovorím ani, že si ju nezobrala. Faktom však zostava, že chýba odkedy si tu bola na večeri.
S láskou John.
O par dni neskôr dostal John list od svojej mamy a v ňom bolo: Drahý syn, ja nehovorím, že spiš s Júliou a nehovorím ani, že nespíš s Júliou. Faktom však zostava, že keby spala vo svojej vlastnej posteli, tak by už dávno našla naberačku na omáčku.
S láskou mama.


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.78/4)
Kategória: Vtipy » Nezaradené
Zobrazené: 938 x Pridal: ZuzkaM (08.03.2012, 02:59)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.